building
Hakkımızda
Babür Tarikahya- Mülkiye Vakfı (BT Mülkiye Vakfı) 1999 yılında kurulmuş ve amacı Siyasal Bilgiler Fakültesi-Mülkiye öğrencilerine burs vermek olan bir vakıftır. Vakfın yönetimi, Siyasal Bilgiler Fakültesi Dekanı ile Siyasal Bilgiler Fakültesi Yönetim Kurulu üyesi olan iki öğretim üyesi tarafından yürütülmektedir.

Vakıf, maddi imkanları yetersiz öğrencilerimize maddi katkı sunmak amacıyla bağış toplamakta, toplanan bağışların tamamı öğrencilerimize burs olarak aktarılmaktadır.
graduates
Mülkiye Ruhuna Adanmışlık

Kendi okul çağındaki kızımın olması nedeniyle, okullarımızda değişiklikler için mücadele etmek, çocuklarımız için daha iyi çalışma alanları, makul fiyatlı akşam programları ve sağlıklı öğle yemekleri elde etmek son derece önemlidir. Çocuklarımız gelecek nesildir, onları bu dünya ne atarsa hazır hale getirmek için çaba gösterelim.

Çocuklarım okula başlamadan önce toplumumuzda aktif olarak hizmet etmekteyim. PTA, gençlik sporları ve bağış toplama komitelerinin bir lideri olarak, çocuklarımız için - ve gelecek için - kasabamızı daha iyi bir yer haline getirmek konusunda tutkulu biriyim.